Rice - Melamin Çizgili Bardak - Turuncu D
529,90 TL
Havale indirimi
Bu ürün için Havale ile ödeme gerçekleştirildiği takdirde aşağıdaki ücret geçerli olacaktır.
519,30 TL
(%2,00 Havale İndirimi)
| Rice - Melamin Çizgili Bardak - Turuncu D | |
| RICE’ın ikonik harfli melamin bardakları, şimdi çizgili turuncu “D” modeliyle daha da eğlenceli! Hem sıcak hem de soğuk içecekler için ideal olan bu bardak, BPA içermez ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. İster bardak, ister kalemlik, ister küçük saksı... Kullanımı tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış! |
| Ürün Tipi | Melamin Bardak |
| Desen / Harf | Çizgili Turuncu / D Harfi |
| Yükseklik | 9 cm |
| Çap | 9 cm |
| Hacim | 250 ml |
| Malzeme | Melamin |
| Maksimum Sıcaklık | 70°C |
| Gıda Güvenliği | Evet |
| BPA İçermez | Evet |
| Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir | Evet |
| Mikrodalga Uygunluğu | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!