Rice - Melamin Çizgili Bardak - Pembe N
529,90 TL
Havale indirimi
Bu ürün için Havale ile ödeme gerçekleştirildiği takdirde aşağıdaki ücret geçerli olacaktır.
519,30 TL
(%2,00 Havale İndirimi)
| Rice - Melamin Çizgili Bardak - Pembe N | |
| RICE’ın vazgeçilmez harfli melamin bardakları şimdi pembe çizgili “N” harfiyle göz kamaştırıyor! Hem sıcak hem de soğuk içecekler için uygun olan bu çok yönlü bardak, BPA içermez ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Aynı zamanda kalemlik, minik çiçekler için saksı veya banyo düzenleyicisi olarak da kullanılabilir. |
| Ürün Tipi | Melamin Bardak |
| Desen / Harf | Çizgili Pembe / N Harfi |
| Yükseklik | 9 cm |
| Çap | 9 cm |
| Hacim | 250 ml |
| Malzeme | Melamin |
| Maksimum Sıcaklık | 70°C |
| Gıda Güvenliği | Evet |
| BPA İçermez | Evet |
| Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir | Evet |
| Mikrodalga Uygunluğu | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!