Rice - Melamin Çizgili Bardak - Mavi K
529,90 TL
Havale indirimi
Bu ürün için Havale ile ödeme gerçekleştirildiği takdirde aşağıdaki ücret geçerli olacaktır.
519,30 TL
(%2,00 Havale İndirimi)
| Rice - Melamin Çizgili Bardak - Mavi K | |
| RICE’ın eğlenceli çizgili serisinden “K” harfli mavi melamin bardak; sıcak-soğuk içecekleriniz için ideal, günlük kullanımda şık ve işlevsel bir seçenek sunar. Sağlığa uygun BPA içermez yapısıyla güvenle kullanabilir, bulaşık makinesinde kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca kalemlik, çiçeklik ya da diş fırçalık gibi yaratıcı amaçlarla da kullanıma uygundur. |
| Ürün Tipi | Melamin Bardak |
| Desen / Harf | Çizgili Mavi / K Harfi |
| Yükseklik | 9 cm |
| Çap | 9 cm |
| Hacim | 250 ml |
| Malzeme | Melamin |
| Maksimum Sıcaklık | 70°C |
| Gıda Güvenliği | Evet |
| BPA İçermez | Evet |
| Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir | Evet |
| Mikrodalga Uygunluğu | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!