Rice - Melamin Bardak - Sarı O
529,90 TL
Havale indirimi
Bu ürün için Havale ile ödeme gerçekleştirildiği takdirde aşağıdaki ücret geçerli olacaktır.
519,30 TL
(%2,00 Havale İndirimi)
| Rice - Melamin Bardak - Sarı O | |
| RICE’ın vazgeçilmez harfli melamin bardaklarının sarı “O” harfli modeli, neşeli rengi ve pratik kullanımıyla dikkat çeker. Hem sıcak hem de soğuk içeceklerde kullanılabilir. BPA içermeyen yapısı sayesinde tamamen sağlıklıdır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yalnızca bardak olarak değil; saksı, kalemlik veya diş fırçalık gibi farklı amaçlarla da kullanılabilir. Rengarenk ve fonksiyonel tasarımıyla sofralara eğlence katar. |
| Ürün Tipi | Melamin Bardak |
| Renk / Harf | Sarı / O Harfi |
| Yükseklik | 9 cm |
| Çap | 9 cm |
| Hacim | 250 ml |
| Malzeme | Melamin |
| Maksimum Sıcaklık | 70°C |
| Gıda Güvenliği | Evet |
| BPA İçermez | Evet |
| Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir | Evet |
| Mikrodalga Uygunluğu | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!