Rice - Melamin Bardak - Sarı M
529,90 TL
Havale indirimi
Bu ürün için Havale ile ödeme gerçekleştirildiği takdirde aşağıdaki ücret geçerli olacaktır.
519,30 TL
(%2,00 Havale İndirimi)
| Rice Melamin Bardak - Sarı M | |
| RICE’ın ikonik harfli melamin bardak koleksiyonunun göz alıcı Sarı M modeli, hem sıcak hem de soğuk içecekler için uygundur. BPA içermez, tamamen sağlıklıdır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yalnızca içecekler için değil; saksı, kalemlik ya da banyo aksesuarı gibi çok yönlü kullanım alanlarına da sahiptir. Eğlenceli tasarımıyla sofralara kişisel bir dokunuş katarken, farklı harfleri bir araya getirerek dekoratif ve fonksiyonel koleksiyonlar oluşturabilirsiniz. |
| Ürün Tipi | Melamin Bardak |
| Renk / Harf | Sarı / M Harfi |
| Yükseklik | 9 cm |
| Çap | 9 cm |
| Hacim | 250 ml |
| Malzeme | Melamin |
| Maksimum Sıcaklık | 70°C |
| Gıda Güvenliği | Evet |
| BPA İçermez | Evet |
| Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir | Evet |
| Mikrodalga Uygunluğu | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!